Лідерам громадського руху “Гонор” облили фарбою будинки та підкинули свинячі голови (фото)

Сьогодні вночі закидали червоною фарбою будинок сім’ї Сергія Філімонова та вікна квартири, де живе інший член громадського руху - Маляр.

Про це повідомляє Кий-інфо

Філімонов пов’язує це із тим, що Гонор підтримує місцевих мешканців у боротьбі за Екопарк Осокорки.

Фото: облитий фарбою будинок

Я звинувачую керівництво забудовника СтоліцаГруп Владу Молчанову. Безпосередньо саму атаку, скоріше за все, виконували люди, які керують тітушками забудовника, – зазначається в публікації.

Фото: Влада Молчанова

За словами очільника Гонору, ці люди мають відношення до Національного Корпусу. Також додає, що вони мають відношення до розвалу Національного Корпусу в Києві.

P.S.: Окрім фарби, ще кинули на подвір’я голову свині. Українці їжею не розкидаються. Я поверну голову власниці Столиці Груп Владі Молчанової. Принесу її в Київраду, де вона керує фракцією Батьківщини, – написав Сергій Філімонов.

Нагадаємо, протягом останнього часу на учасників руху Гонор скоєно ряд нападів. Їх чекали під домівками, нападали зі спини з телескопічними палицями, групою осіб на одного. Філімонов пов’язує напади через конфлікт із Андрієм Білецьким.

Сергій Філімонов – український громадський діяч, лідер неформального молодіжного руху «Гонор», колишній керівник київського осередку «Цивільного Корпусу Азов» та київського осередку партії «Національний корпус», організатор та учасник активістських ініціатив проти забудови, на підтримку політичних в’язнів та жертв політичних злочинів. Зіграв головну роль у фільмі українського режисера Олега Сенцова «Носоріг».

Фото: Сергій Філімонов, джерело Фокус

UPD. Ввечері того ж дня на офіційній сторінці компанії Stolitsa Group в соціальній мережі було опубліковано заяву де зазначає, що немає жодного стосунку до інциденту: “…Компанія SG (Stolitsa Group) занепокоєна фактом згадок імені компанії у вигаданих звинуваченнях з боку окремих осіб та організацій. Сьогодні у мережі Інтернет (на фейсбуці та у телеграм-каналах) з’явилася нічим не підтверджена інформація, яку оприлюднив громадянин Сергій Філімонов, щодо звинувачень компанії SG (Stolitsa Group) в атаках на його будинок та будинок пов’язаної із ним особи. Зважаючи на оприлюднену інформацію, SG (Stolitsa Group) офіційно заявляє, що немає жодного стосунку до згаданих подій нападу на будинки, де проживають згадані вище особи. SG діє виключно у рамках закону та засуджує будь-які прояви агресії, насильства та порушення громадського спокою і порядку і в рамках чинного законодавство готова надати юридичну допомогу потерпілим від протиправних дій…”.

Натомість сьогодні 15.01.2022 Гонор опублікував запис, мовляв в них є аргументи щодо того, хто організував напад: ми вже знаємо, що напад організували ті самі люди, які укомплектовують групи охорони ваших об’єктів. Це було не так важко дізнатися. Таких ідіотів, як ви тримаєте за зарплаті, не так багато в країні, – зазначено в дописі.

Читайте також: Парк та зоопарк в охоронній зоні – це провокація, – Екопарк Осокорки