Київрада звернулась до Кабміну та ДАБІ щодо неможливості введення в експлуатацію «будинка-монстра» на Подолі

Наприкінці 2014 року, Київська міська рада подала позов до суду з вимогою зобов’язати ТОВ «Пателі Лізинг» знести самовільно добудовані поверхи на будівлі.

Київська міська рада звернулась до Кабінету Міністрів України та Державної архітектурно-будівельної інспекції України щодо неможливості введення в експлуатацію «будинка-монстра», який розташовано по вулиці Нижній Вал, 27-29, у Подільському районі.

Таке звернення підтримали сьогодні, 08 липня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 76 депутатів.

Додамо, у 2012 році ТОВ «Пателі Лізинг» отримало дозвіл на будівництво 8-поверхового будинку. Однак, надалі фірма побудувала 12-поверхову будівлю (ЖК «Подол Престиж») по вул. Нижній Вал, 27-29.

Наприкінці 2014 року, Київська міська рада подала позов до суду з вимогою зобов’язати ТОВ «Пателі Лізинг» знести самовільно добудовані поверхи на будівлі. У листопаді 2019 року Господарський суд Києва зобов’язав фірму знести чотири поверхи вище восьмого поверху будинку (9-12 поверхи), адже вони не були передбачені проєктом і є самочинно збудованими.

Читайте також: Журналісти показали, як забудовник Вадим Столар контролює КМДА та ДАБІ (відео)

21 жовтня 2020 року Північний апеляційний господарський суд України рішення скасував, і провадження у справі закрив. Пізніше ухвалу апеляції оскаржили у касаційній інстанції, інофрмує Київська Міська Рада.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

У листопаді минулого року, Окружний адміністративний суд Києва зобов’язав Державну архітектурно-будівельну інспекцію видати ТОВ «Пателі Лізинг» сертифікат на будівлю у центрі Києва, збудовану з перевищенням поверховості на вул. Нижній Вал, 27-29.

Нагадаємо, раніше kyiinfo повідомляло, що двох головних кандидатів на очільника ДАБІ підозрюють у корупції.