[:ru]Конфликт ГПУ и НАБУ подрывает международное доверие, – Госдеп США[:ua]Конфлікт ГПУ та НАБУ підриває міжнародну довіру, – Держдеп США[:]

Через міжвідомчий конфлікт Україна може залишитися без міжнародної підтримки.

[:ru]

Об этом заявил Государственный департамент США в понедельник 4 декабря. Госдеп беспокоят недавние аресты агентов НАБУ, срыв расследования агентства и захват секретных досье. Из-за недавних событий международная общественность сомневается, что в Украине действительно борются с коррупцией.

Напомним, ранее ГПУ и СБУ задержали агента НАБУ под прикрытием. Его обвинили в том, что он, якобы, предлагал взятку заместителю председателя  ГТСУ. У НАБУ своя версия на этот счет: по их мнению, сотрудница миграционной службы сама предлагала взятку, а ГПУ своими действиями «свела на нет полгода расследования».

[:ua]

Про це заявив Державний департамент США. Держдеп непокоять нещодавні арешти агентів НАБУ, зрив розслідування агентства та захоплення секретних досьє. Через нещодавні події міжнародна громадськість сумнівається, що в Україні справді борються з корупцією.

Нагадаємо, раніше ГПУ та СБУ затримали агента НАБУ під прикриттям. Його звинуватили у тому, що він начебто пропонував хабар заступнику голови Державної міграційної служби України. У НАБУ своя версія з цього приводу: на їхню думку співробітниця міграційної служби сама пропонувала хабар, а ГПУ своїми діями «звела нанівець півроку розслідування».

[:]