Громадський транспорт столиці проходить обробку дезінфекційними засобами

Сьогодні на маршрути вийшла 1131 одиниця комунального громадського транспорту: 520 автобусів, 345 тролейбусів, 266 трамваїв.

У Департаменті транспортної інфраструктури КМДА повідомили, що у столичній підземці дезінфікують потяги та пасажирські зони, особливу увагу приділяють місцям найбільшого контакту – поручням ескалаторів, касовим підвіконням, ручкам вестибюльних дверей, турнікетам тощо.

Також комунальники проводять аерозольну дезінфекцію в салонах вагонів метро під час заходу в електродепо та на пункти технічного огляду. Рухомий склад, який не пройшов дезінфекцію, на лінію не видається.

В КМДА запевнили, що працівники тролейбусних, трамвайних депо та автобусних парків щоранку перед виходом на маршрути проводять санітарну обробку всього рухомого складу, що задіяний для перевезення пасажирів. Дезінфекція проходить у три етапи: зовнішня, внутрішня та обробка салонів дезінфікуючим засобом.

Як повідомляв “Кий-Інфо” раніше, із 5 квітня Київ підсилив карантинні заходи, а для пересування у громадському транспорті на період жорсткого карантину містянам необхідно мати спеціальну перепустку.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform