[:ru]Глава Каталонии подписал декларацию о независимости[:ua]Голова Каталонії підписав декларацію про незалежність[:]

Президент Каталонії Карлес Пучдемон підписав декларацію про незалежність регіону від Іспанії. Однак документ не має юридичної цінності.

[:ru]

Кроме главы Каталонии под документом поставили подпись и другие региональные чиновники, которые входят в правую коалицию, – отмечает издание «La Vanguardia». Документ имеет скорее символическое, чем юридическое значение.

Согласно декларации от 10 октября Каталония восстанавливает свой суверенитет, и призывает все государства и международные организации признать независимость автономии. Правительство Испании не признало документ и отклоняет призывы Карлоса Пучдемона к переговорам.

Напомним, в Каталонии 1 октября состоялся референдум. На нем, по информации каталонской власти, 90% населения региона проголосовали за отделение от Испании.

[:ua]

Окрім голови Каталонії під документом поставили підпис й інші регіональні урядовці, які входять до правої коаліції, – зазначає видання «La Vanguardia». Проте документ має скоріше символічне, аніж юридичне значення.

Згідно декларації з 10 жовтня Каталонія відновлює свій суверенітет, та закликає всі держави та міжнародні організації визнати незалежність автономії. Уряд Іспанії вже не визнав документ та відхиляє заклики Карлоса Пучдемона до переговорів.

Нагадаємо, в Каталонії 1 жовтня відбувся референдум. На ньому, за інформацією каталонської влади, 90% населення регіону проголосували за відокремлення від Іспанії.

[:]