Ексголову РДА на Хмельниччині засуджено до 9 років позбавлення волі

У суді доведено, що колишній голова однієї з райдержадміністрації Хмельницької області з березня по серпень 2018 року вимагав та одержав від представника суб’єкта господарювання 17200 дол США.

Судом визнано винним колишнього голову РДА в Хмельницькій області у вимаганні та одержанні хабаря. Вироком Ізяславського районного суду Хмельницької області йому призначено покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки і конфіскацією майна.

У суді доведено, що колишній голова однієї з райдержадміністрації Хмельницької області з березня по серпень 2018 року вимагав та одержав від представника суб’єкта господарювання 17200 дол США неправомірної вигоди за винесення розпорядження про виготовлення та затвердження технічної документації із землеустрою, а також укладення договорів оренди земельних ділянок для ведення сільського господарства терміном на 10 років.  

Вирок суду ще не набрав чинності, повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, раніше з’ясувалося, що окружна прокуратура вимагає повернути місту нежитлові приміщення вартістю понад 4 мільйони гривень.