Державі повернули 13 об’єктів «Київського радіозаводу»

У тому числі було повернуто спорткомплекси «Схід» та БК «Дніпро».

Як встановила прокуратура, у 2016 році у межах справи про банкрутство ДП Виробниче об’єднання «Київський радіозавод» ліквідатором на користь комерційних структур відчужено 13 приміщень державного підприємства, у тому числі об’єкти соціального призначення – споруди спорткомплексу «Схід» та Будинок культури «Дніпро», а також інші приміщення по вул. Бориспільській, Привокзальній та Лісній у м.Києві.  

Разом з цим, встановлено, що аукціони з продажу майна, загальна площа якого становить майже 38 тис. кв. метрів, проведені з низкою порушень. Зокрема, майно вибуло з державної власності за заниженою вартістю, без відповідного погодження органу управління та з порушенням процедури продажу нерухомого майна, передбаченої законодавством.  

У зв’язку з цим, столичною прокуратурою та Дніпровською окружною прокуратурою міста Києва до господарського суду м.Києва заявлено 13 позовів про визнання недійсними результатів аукціонів, договорів купівлі-продажу, вимога та повернення вказаних об’єктів державного майна.  

Рішеннями господарського суду м. Києва від 21.07.2021 всі вказані позови задоволено, державне майно площею майже 38 тис. кв. метрів повернуто державі, повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що раніше державі було повернуто майно Морського торговельного порту «Чорноморськ».