Зимові Олімпійські ігри в Карпатах провести неможливо

Активісти закликали Президента рішуче відмовитися від планів будівництва лижних курортів на Свидовці та Боржаві, бо це матиме катастрофічний вплив на екосистему.

Проведення Зимової Олімпіади в українських Карпатах неможливе. Про це пише спільнота ініціативної групи “Free Svydovets” на своїй сторінці у Facebook.

“Міжнародний олімпійський комітет остудив запал Президента Володимира Зеленського щодо проведення Зимової Олімпіади в Україні. Жаклін Баррет, очільниця комітету МОК по роботі з містами-кандидатами на проведення Олімпійських ігор, заявила, що ключовою умовою для створення олімпійської заявки від самого початку є сталість”, – йдеться у повідомленні.

Відповідно до нових стандартів сталості МОК “на природоохоронних територіях не можна здійснювати капітальне будівництво”, а країна-кандидат повинна “по-максимуму використовувати існуючу та тимчасову інфраструктуру”.

“Це є серйозною перешкодою для планів президента провести Зимову Олімпіаду в Карпатах. Саме ці плани дехто використовував як виправдання для суперечливих проєктів будівництва величезних лижних курортів на Закарпатті, де знаходяться одні з останніх європейських пралісів, частина з яких входить до Світової спадщини ЮНЕСКО”, – пише ініціативна група “Free Svydovets”.

Фото з Інтернету

Підписуйтесь на наш канал telegram