ЗВІЛЬНИЛАСЬ З МАГІСТРАТУРИ ЧЕРЕЗ УКРАЇНОФОБСЬКУ ВИКЛАДАЧКУ

Через українофобську позицію викладачки університету ім Драгоманова Євгенії Більченко університет покидають студенти, ректору байдуже до сепаратизму. Студентка Марія Прошковська написала офіційну заяву в соціальній мережі, яка викликала соціальне обурення.

“Публічна заява від мене, як студентки 1 курсу магістратури факультету філософії і суспільствознавства (спеціальність культурологія) Національного педагогічного університету України ім. Драгоманова.

Прошу керівництво університету відрахувати мене за власним бажанням в зв’язку з повною відсутністю реакції на події останніх днів, пов’язані з публічними висловлюваннями професорки культурології Євгенії Більченко. Професорка Більченко не поважає країну в якій живе, працює і заробляє, мову цієї країни, вважає війну Росії проти України громадянською війною, демократично обрану владу – неонацистським режимом.

Крім того вона публічно заявляє про дружбу з Захаром Прилєпіним, виступає на телеканалах ДНР, Клименка та російському телебаченні, де розповідає про те, як її тут пригнічують. Прямо в фейсбук заявляє також про те, що вона разом з керівництвом університету «підтирається скаргами», які на неї надходять. І питання тут не тільки в її особистій позиції, а ще і в тому, що вона доволі м’яко, але системно промиває мізки студентам. Викладаючи гуманітарні дисципліни філософського спрямування не важко транслювати ті чи інші особисті погляди як істину.

Достатньо подивитись на YouTube її лекції, що є частиною учбової програми на теми, пов’язані в сучасністю. Я пройшла Революцію Гідності, допомагала армії і цивільним, виховую свого сина в повазі і любові до України, а тому просто не можу вчитись далі у Євгенії Більченко та в університеті, який паплюжить всі принципи державної вищої освіти і на 7 році війни закриває очі на подібні резонансні речі.

Як заключення можу сказати, що я проти будь-яких цькувань, погроз, оцінок зовнішності чи постановки віртуальних діагнозів і пані Більченко має право на будь-яку думку, окрім тої, що суперечить законодавству України як приватна особа, але як викладач вишу має добирати слова і поважати суспільство, в якому вона живе. P.S. Фізично заяву подам завтра. Слава Україні! UPD Заяву зареєстровано в канцелярії ректорату 26.01.2021, фото додала в коментарі”, – написала Марія Прошковська.

До того ж, українофобська викладачка з початку даного скандалу активно дає інтерв’ю проросійським телеканалам.

Ректор університету вважає, що нічого в поглядах Більченко немає протизаконного.

Єгиптолог Олена Романова дещо розібрала “науковця” Більченко. Прочитати можна тут – шановні колеги,тут всі кинулись обговорювати поведінку пані Євгенії Більченко.