Зниклу у Черкасах дитину допоміг знайти службовий пес

Дівчина переховувалася у подруги після конфлікту з мамою. Виявити її слід вдалося кінологу та німецькій вівчарці на прізвисько Дакота.

У Черкасах службовий собака допоміг знайти зниклу 13-річну дівчинку за півтори години. Про це повідомляє Національна поліція.

Зазначається, що до поліції Черкаської області зателефонувала жінка та повідомила про те, що її дитина пішла з дому і не повернулася. Мати розповіла, що спочатку вона самостійно намагалася розшукати доньку, а коли пошуки не дали результату, вирішила звернутись до правоохоронців.

На пошуки дитини залучили оперативників Черкаського районного управління ГУНП в Черкаській області, ювенальну поліцію, а також інспектора-кінолога поліції Черкаської області Андрія Давиденка, зі своєю чотирилапою напарницею Дакотою.

Пошуки зниклої почались з місця її мешкання, де німецька вівчарка відразу “взяла слід” та через півтори години знайшла інший будинок, де й перебувала дівчинка.

“Складність була у тому, що ми спочатку не знали, де шукати дитину – місто велике. Собака пройшла за запаховим слідом та вказала на будинок, в якому, як стало відомо пізніше, й перебувала дитина”, – розповів Андрій Давиденко.

З’ясувалось, дитина була у подруги та через сварку із матір’ю соромилася повертатися додому. Наразі правоохоронці вже провели профілактичну роботу з дівчинкою та її мамою задля уникнення подібних ситуацій.

Підписуйтесь на наш канал telegram