Знайдено тіло водія BlaBlaCar

Служба безпеки України знайшла тіло водія із сервісу BlaBlaCar Тараса Познякова Суд визнав винним підозрюваного у вбивстві водія BlaBlaCar Тараса Познякова.

Чоловіка засудили до довічного увʼязнення, якого у 2016 році вбили попутники, вкравши його автомобіль. Про це «Бабелю» повідомив прессекретар СБУ Артем Дехтяренко.

«Наразі співробітники СБУ відшукали труп Тараса Познякова. До пошукових робіт була залучена спецтехніка Міноборони. Спецслужбою отримано та перевіряються дані, що свідчать про можливий замовний характер вчинення вбивства», — повідомив він.

За його словами, попередньо кримінальне провадження кваліфіковано за п. 11 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу.

Нагадаємо: Верховний Суд України залишив у силі покарання для Дмитра Голуба, засудженого за вбивство водія Blablacar, львів’янина Тараса Познякова.

Відповідне рішення 7 грудня ухвалив Касаційний кримінальний суд у складі ВС. За скоєне Дмитра Голуба засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна.