Злочинці вербували українців працювати в російських нарколабораторіях

Слідчі скерували до суду обвинувальні акти щодо групи осіб, яка займалася наркозлочинами та торгівлею людьми на території трьох країн.

Члени злочинної організації отримували від незаконної діяльності мільйонні прибутки. Перед Оболонським районним судом постануть 11 осіб, – повідомляє національна поліція України.

Правоохоронці одночасно провели понад 50 санкціонованих обшуків на території Хмельницької, Запорізької, Харківської, Київської областей та м. Києва. За словами начальника поліції Києва Андрей Крищенко , у результаті проведених заходів припинено діяльність чотирьох нарколабораторій, вилучено прекурсори, наркотичну речовину та припинено діяльність двох Інтернет-магазинів, через які здійснювалась реалізація наркотичних засобів: «Зловмисники вербували українців для роботи у нарколабораторіях, що знаходились на території Російської Федерації.

Організатори здійснювали збут наркотичних засобів на території Київщини, а також постачали психотропні та наркотичні речовини до Молдови. Під час досудового розслідування кримінального провадження задокументовано 33 епізоди злочинної діяльності фігурантів».