Земельні ділянки вартістю у 45 мільйонів повернуто громаді

Окружна прокуратура домоглася повернення у власність громади двох земельних ділянок в селищі Биківня.

За сприяння Деснянської окружної прокуратури міста Києва столичній громаді повернуто дві земельні ділянки на вулиці Радистів вартістю понад 45 млн гривень.

Київська прокуратура встановила, що дві земельні ділянки площею 1,7 га по вулиці Радистів у Деснянському районі столиці, які належать до земель дачної забудови з метою перенесення Русанівських та Воскресенських садів з траси будівництва Подільського мостового переходу, незаконно вибули з комунальної власності на підставі неіснуючих рішень Київради та надалі були відчужені, у тому числі шляхом дарування, фізичним особам.

За даними правоохоронців, Київська міська рада рішень про відчуження ділянок не приймала, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання недійними усіх правочинів з цією землею.

Деснянський районний суд міста Києва задовольнив позовні вимоги прокуратури в інтересах територіальної громади, забрав земельні ділянки із незаконної власності, скасував державну реєстрацію права власності та визнав недійсними договори дарування.

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що Кий-Інфо опублікував нещодавно розслідування, в якому йшлося про родину депутата від ОПЗЖ та купівлю землі під Києвом на суму понад 1 440 000 доларів.