Зеленський зустрівся з Залужним. Говорили про перестановки в ЗСУ

Президент Володимир Зеленський зустрівся з головнокомандувачем Збройних сил України (ЗСУ) Валерієм Залужним. Провели серйозну розмову, у тому ж числі й щодо перестановок в армії.

Про це повідомляє Кий-Інформ з посиланням на Telegram-канал президента України.

“Зустрівся з генералом Валерієм Залужним. Подякував за два роки захисту України”, – написав президент.

Як відзначив Зеленський, під час зустрічі вони обговорили оновлення, які потребують ЗСУ, а також порушили питання щодо того, хто може бути в оновленому керівництві армії.

“Час для такого оновлення – саме зараз. Запропонував Валерію Федоровичу й надалі бути в команді”, – додав Зеленський.

Що каже Залужний

У своєму Telegram-каналі головнокомандувач ЗСУ відзначив, що битва України продовжується й сьогодні, а завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024. Через це усі повинні змінитись й адаптуватись до нових реалій.

За словами Залужного, разом з президентом вони провели важливу й серйозну розмову під час якої були прийняті рішення щодо необхідності зміни підходів та стратегії.

“Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх. Українці обовʼязково переможуть”, – додав головнокомандувач ЗСУ.