Зеленський вбачає закон про олігархів причиною медіаатаки на себе

Зеленський сказав, що, не маючи власного медіамайданчика, достукатися до своїх співвітчизників він зможе завдяки подібним до нинішньої зустрічей із медійниками.

Про це він заявив на пресмарафоні “30 запитань Президенту України” сьогодні, 26 листопада, повідомляє kyiinfo.

Президент Володимир Зеленський вважає, що на нього здійснюють медіаатаку за допомогою низки ЗМІ у зв’язку з підписанням так званого “закону про олігархів”.

“Я вважаю, що це не про свободу слова. Я вважаю, що це боротьба зі мною проти одного простого закону — проти закону деолігархізації. Всі розуміють, коли ця медійна війна почалася, і це бачать. Я думаю, що це не є якоюсь таємницею, якимось секретом. Ми розуміємо цю реакцію. Це реакція особисто, я вважаю, Ріната Ахметова. Він повинен розуміти, що у нас країна під назвою Україна, а не країна під назвою ДТЕК, тому ключів від держави у нього немає”, – наголосив президент України.

Зеленський також зазначив, що в нього нема медіасоюзників.

”Я вважаю, що окремо мій головний союзник — народ України… Тому не може бути інших майданчиків, тому що люди бачать, що ми робимо”.

Раніше президент заявляв, що найближчим часом його планують скинути з посади. Державний переворот, за даними Зеленського, мав би відбутися 1 грудня.

Читайте нас у telegram!

Фото: скриншот із пресмарафону