Зеленський провів засідання РНБО: працюватимуть по-новому

Сьогодні, 29 березня, президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки України (РНБО). Назвав її головні напрямки оновленої роботи.

Про це повідомляє Кий-Інформ з посиланням на Telegram-канал президента Володимира Зеленського.

“Новим секретарем РНБО я призначив Олександра Литвиненка. Людину, яку в РНБО знають добре. Його досвід може поєднатись з досвідом роботи на посаді керівника Служби зовнішньої розвідки України. Фактично саме в такому зв’язку РНБО та Служби зовнішньої розвідки варто розглядати те, як й над чим працюватиме РНБО та її апарат”, – розповів президент.

Серед напрямків оновленої роботи РНБО:

  • перше полягатиме в більшій прогнозованості. Україна потребує посилення можливості прогнозувати, а також впливати на процеси, від яких залежить національна безпека країни;
  • друге – продовження виконання поточних завдань системи, а особливо щодо санкційної політики;
  • третє полягає в доктринальній роботі;

“Розробка української доктрини, яка стане новою основою для політики й стратегічних рішень України. Чіткість національних орієнтирів, системність в їх реалізації”, – пояснив президент.

  • четверте – кібербезпека та інформація. РНБО має потенціал роботи більше для захисту країни від ворожих дестабілізаційних операцій та координації всіх державних інституцій у цій сфері;
  • п’яте стосується роботи Ставки, проєктів рішень й контролю за виконанням рішень.