Збройні сили України провели збори спільно з інструкторами НАТО

Проводиться оперативний збір з керівним складом Командування із залученням представників органів військового управління ЗС України, а також інших складових сектору оборони та безпеки.

Підписуйтесь на нас у telegram

Про це повідомляє Кий-інформ з посиланням на Командування об’єднаних сил ЗС України.

Метою цього заходу є підтримання індивідуальних спроможностей, формування необхідного рівня теоретичних знань, умінь та фахової майстерності під час планування застосування, всебічного забезпечення угруповань військ та управління ними у ході ведення операції Сил оборони, – йдеться у повідомленні.


Система військового управління має забезпечувати ефективне та безперервне управління військами, а також оперативне реагування на виклики й загрози в сучасному безпековому середовищі у мирний час, під час особливого періоду та за умов введення воєнного стану, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.


Цього разу до проведення оперативного збору також запрошені представники держав-членів Північноатлантичного альянсу, а саме – Збройних Сил Великої Британії.

Читайте також: Реагуватимуть спільно: Сергій Наєв провів робочу зустріч із командувачем ЗС Великобританії
Серед лекторів – представники Корпусу швидкого реагування НАТО бригадний генерал Метью Джон Бірч і полковник Рой Натараян, а також представник операції «Орбітал» майор Вільям Росс.


Повідомляється, що учасники збору додатково вивчатимуть основні принципи керівництва, прийняті у державах-членах Альянсу, відповідні стандарти та штабні процедури НАТО у процесах планування та управління Силами оборони.


За результатами проведених заходів оперативної підготовки будуть сформовані дієві пропозиції щодо узгодження й імплементації процесів та форматів планування й управління, прийнятих у державах-членах НАТО, у подальшій діяльності Командування об’єднаних сил ЗС України.


В повідомленні додають, що одразу по завершенню оперативного збору буде проведено навчання з питань оборонної тематики.

Фото: Командування об’єднаних сил ЗС України