Завтра відбудеться пробне ЗНО в Чернігівській області

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1-12 балів, 100-200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

Завтра, 24 квітня 2021 року, на Чернігівщині відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання. До пунктів тестування необхідно з’явитися до 10:50. Тестування розпочнеться близько 11:00.

Про подію повідомили на офіційному сайті МОН України. Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів: паспорт (або інший документ, що посвідчує особу) та запрошення-перепустка.

Запрошення-перепустки, в яких зазначено адреси пунктів пробного тестування, розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайтах відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Читайте також: ВІДЕО: СТУДЕНТИ ПРОТЕСТУЮТЬ ПРОТИ МІНІСТРА ОСВІТИ СЕРГІЯ ШКАРЛЕТА

У міністерстві освіти та науки зазначають, що на тестування із собою варто взяти: 2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору; пляшку з питною водою без етикетки; засоби індивідуального захисту, які можна покласти на робочий стіл і за потреби скористатися.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що учасники з Києва, Чернігівської та Миколаївської областей, для яких тестування перенесено на 24 квітня, зможуть внести свої відповіді на той тест, на який вони були зареєстровані, з 24 до 28 квітня (після проходження оцінювання).