Заволодіння понад 50 мільйонами: ексначальнику ДСА повідомлено про підозру

До кримінальної відповідальності також притягнуто й пособницю посадовця – керівницю приватної компанії-постачальника обладнання.

30 листопада ексначальнику одного з управлінь Державної судової адміністрації України повідомлено про підозру у заволодінні майже 51 мільйону гривень під час закупівлі судами України обладнання для протоколювання судових засідань та відеоконференцій. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на НАБУ.

Слідство встановило, що експосадовець разом із очільницею приватної компанії організували впродовж 2016-2018 рр. закупівлі обладнання для потреб ДСА України, яке за своїми технічними характеристиками не відповідало вимогам у сфері захисту інформації, дотримання яких є обов’язковими при фіксації перебігу судових засідань. Експертиза також зафіксувала завищення ціни поставки. Загалом, згідно з даними експертиз, ДСА незаконно переплатила за поставлену техніку близько 51 мільйона гривень.

Дії підозрюваних кваліфіковані за ч. 5  ст. 191 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.

Читайте нас у telegram