ЗАТРИМАНО ТИХ, ХТО СТРІЛЯВ У ГРОМАДСЬКОГО АКТИВІСТА НА ОДЕЩИНІ

Про це в інтерв'ю журналістам Кий-інфо повідомив постраждалий Дем'ян Ганул на якого вчора, 28-го липня було скоєно замах.

“В нас стріляли шість разів”, – громадський активіст про замах на нього.

Демян Ганул розповів для Кий-інфо, що вже встановлено замовників які організували напад зі зброєю на нього та його товариша

Ми повертались з Южного, там відбувається наступне: є стара рятувальна вежа, поруч неї ведуть бізнес підприємці, здають в оренду техніку тощо. Оскільки було багато скарг від місцевих через травмування людей, влада прийняла рішення демонтувати цей об’єкт. Нас попросили приїхати, адже підозрювали, що у влади нічого не вийде. Так і сталось.

Приходимо ми, приходять представники влади, а на нас дивляться бандити, я думаю з числа тих, хто на нас напав по дорозі назад. Влада каже: “Ми прийшли демонтовувати”. Їм відповідають: “А ми не дамо”. От всі розвернулись і пішли. Ми запитали в місцевих, якщо ви не збирається демонтовувати згідно всіх рішень, то нам тут робити нічого і ми поїхали, – розповів нам Ганул.

Щодо нападників: один з них в лютому звільнився з місць позбавлення волі. В нас стріляли шість разів, потім мій товариш дістав зареєстровану зброю і почав відстрілюватись, не знаю чи попали ми в них. Це було, знаєте, як у фільмах…

Єдине, що хочу додати: там повний бардак і влада нічого не може зробити. На завершення наш журналіст поцікавився чи прихильник він вільного володіння зброєю зокрема для громадського активу.

“Так, звісно. Я б і сам вже мав зброю, просто на мене поліція справу сфабрикувала в подіях Літнього театру, тому поки дозвіл зробити не можу.”, – такими словами завершуємо розмову з громадським активістом Дем’яном Ганулом.