ЗАТРИМАНО ОРГАНІЗАТОРІВ ТОРГІВЛІ УКРАЇНСЬКИМИ ДІВЧАТАМИ

Столичні правоохоронці затримали жінку, яка організувала міжнародний канал торгівлі людьми

40-річна зловмисниця на території України займалася вербуванням жінок приємної зовнішності, які опинилися у скрутному матеріальному становищі, з метою сексуальної експлуатації їх за кордоном.

За кожну українку вона отримувала грошову винагороду в розмірі 1000- 1500 доларів США.

Нагадаємо, 3-го листопада цього року українська поліція, спільно з Європолом, Грецією, Італією та Великобританією викрили п’ять учасників транснаціональної організованої злочинної групи з Криму та Одещини, які займалися торгівлею людьми.

Департамент протидії злочинності, пов’язаній з торгівлею людьми, та незаконній міграції спільно зі слідчими ГУНП в АР Крим за процесуального керівництва Кримської прокуратури разом з оперативно-розшуковими підрозділами Південного регіонального управління ДПС України, ЄВРОПОЛОМ, правоохоронними органами Греції, Італії та Великобританії затримали 5 учасників транснаціональної організованої групи, що перевозила українців до Туреччини та залучала їх до незаконних перевезень біженців та мігрантів через Середземне море в Європу.

Фігуранти – жителі Одещини та Криму, які, починаючи з 2015 року, вербували українців і переміщували їх до Республіки Туреччини. Там передавали місцевим спільникам. Поліцейські встановили, що за одного проданого українця торговці людьми отримували до трьох тисяч доларів США.