ЗАТРИМАНО НА ХАБАРІ В 50 ТИС ДОЛ НАЧАЛЬНИКА СЛІДЧОГО УПРАВЛЯННЯ ПОДАТКОВОЇ ПОЛІЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАБУ і САП у Києві затримали чиновника-хабарника з Житомирщини

Як стало відомо, затриманий Олександр Чепель з Житомирщини.

НАБУ і #САП спільно з ГУ внутрішньої безпеки Державна фіскальна служба України викрили високопосадовця ДФС та посередника одразу після отримання 50 тис. дол. США неправомірної вигоди, – йдеться в повідомленні НАБУ.

Слідством встановлено, що він вимагав та отримав через адвоката-посередника неправомірну вигоду від власника приватної компанії за ухвалення рішення в кримінальному провадженні на користь його фірми.

Зазначимо, що Олександр Чепель вже “засвітився” скандалом у м Житомир. Рівно шість років тому, 7-го травня 2014 року в місті була проведена акція під прокуратурою з-приводу місцевих хабарників. Повідомляє Житомир Інфо

Згідно щорічної декларації поданої 15 березня 2019 року, Олександр Чепель все своє майно зареєстрував на матір та дружину. Сам має в розпорядженні лише 215 тис грн. Майно скромне: квартира у Києві 42,92 кв м, земельна ділянка 2000 м кв в Тетерівці Житомирської області, там же і житловий будинок (все на матері Чепель Галині). Також спільна власність земельної ділянки між матір’ю та громадянкою України Валентиною Ковальчук – 3900 м кв у Вільську, Черняхівського району. Гараж і автомобіль яким користується Чепель Honda Accord 2008 р.в теж на матері.

З готівки ще задекларовано на дружині 115 тис грн та, як завжди, на матері 120 тис грн.

Журналісти Кий-інфо поспілкувались із організатором акції проти Чепеля в 2014 році, з громадським активістом Житомирщини Сергієм Ткачуком.

“Безумовно Чепель та ті, з ким він працює – фахівці в своїй галузі. Однак, будучи в Житомирі вони організували злочинну структуру. Що мається на увазі: бізнес малий та середній був в цілковитій залежності від кількох чиновників. Спершу їм робили “проблеми”, а потім за певну суму гонорару обіцяли проблеми вирішити. Також ряд суддів були з ним у тісному контакті, що спрощувало діяльність банди. А майно такі люди як він в нерухомість не вкладають, швидше виводять за кордон або вкладають в активний бізнес., – Сергій Ткачук.