Заступника міністра освіти Гарбарука звільнили після скандального образу супутниці – він відповів на це віршем

Кабінет міністрів звільнив заступника очільника Міністерства освіти й науки України Ігоря Гарбарука. Це трапилося після того, як в мережі вибухнув скандал через фото замміністра з його помічницею Христиною Тишкун у відвертому вбранні.

Кабінет міністрів звільнив заступника очільника Міністерства освіти й науки України Ігоря Гарбарука. Це трапилося після того, як в мережі вибухнув скандал через фото замміністра з його помічницею Христиною Тишкун у відвертому вбранні.

Про це повідомляє Кий-інфо з посиланням на Telegram-канал від «Слуги народу» Юлія Гришиної.

Колишній заступник міністра звільнився за власним бажанням та запостив сумний вірш Ред’ярда Кіплінга. Пізніше він його видалив.

Передісторія: для робочого візиту 27-річна помічниця замміністра обрала чорну облягаючу сукну з оголеними грудьми без бюстгалтера, шубу і ботфорти на високих підборах.

Фото, яке дівчина сама виклала в соцмережі, обурило суспільство і викликало велику кількість негативних коментарів та іронічних фотожаб.

«Насправді це сміх крізь сльози. В Україні тисячі шкіл, де в туалетах немає дверей. діти соромляться ходити в туалет, терплять або бігають додому. Щоб перекрити діряві дахи шкіл і садків — батьки збирають гроші. Директори з простягнутими руками шукають спонсорів. Щоб хоч якось покращити стан шкіл, діти стоять під терміналами і випрошують голосування для громадських проектів. В багатьох школах у класах на перших поверхах діти дихають цвіллю, руйнуючи свої легені, бо немає коштів на ремонт. В садках батьки купують мило, порошок, туалетний папір. Молоді вчителі масово звільняються, або ж взагалі не йдуть у школи працювати. З освітою в Україні катастрофа! І на тлі цієї руїни ось це все», — написала журналістка Віка Балицька.

Відеоблогер і художник Богдан Процишин опублікував саркастичний логотип з посиланням на скандальну ситуацію.

Читайте нас у Telegram.