Заступник голови ОП з питань безпеки та оборони Машовець: “Збройні сили Росії постійно утримують потужне наступальне угруповання навколо України”

Про це Роман Машовець заявив під час інтерв’ю виданню “Military Times”.

За словами Машовця, протягом другої половини 2021 року російські війська провели комплекс широкомасштабних командно-штабних навчань поблизу державного кордону України. Після завершення навчань до місць постійної дислокації повернувся лише особовий склад. Бойова та інша військова техніка, як-от танки, бойові машини та ракетні системи “Іскандер”, залишилися біля кордону України, – цитує Головне управління військової розвідки.

Також заступник глави Офісу Президента України зазначив, що Російська Федерація не просто демонструє військову агресію, а веде повномасштабну гібридну війну проти України та всього західного суспільства.

“Росія своїми діями та збройною агресією щодня підриває основи демократичного світу, а Україна зараз не лише має військовий конфлікт із Російською Федерацією за свої території, а фактично виступає як велика стіна для захисту всього світу”, – заявив Роман Машовець.

Окремо, заступник глави Офісу Президента України з питань національної безпеки і оборони прокоментував застосування Збройними Силами України проти окупаційних військ ударного безпілотного авіаційного комплексу. За словами Романа Машовця, БпАК “Bayraktar TB2” показали свою ефективність не тільки для розвідки. 26 жовтня ц. р. один із комплексів був використаний проти російської батареї. Як і очікувалося, така операція отримала геополітичний резонанс. Крім того, українська розвідка повідомила, що серед російських окупантів, і в першу чергу серед тих, хто знаходиться на лінії зіткнення, зростає деморалізація через розуміння спроможностей українських БпЛА.

Підписуйтесь на наш канал telegram