Засідання по Микільській Слобідці: перерва у процесі та «самовідвід» суддів

Місцеві жителі тривалий час намагаються зупинити незаконне будівництво на Микільсько-Слобідській, 7/9 й облаштувати на його місці парк.

Вчора, 17 листопада, у Північному апеляційному господарському суді міста Києва мало відбутися засідання у справі про передачу землі в оренду ТОВ “ЛВ-Холдинг”. Про це інформує kyiinfo.

Суддя Іоннікова Ірина Анатоліївна зробила “перерву” через “поведінку в суді” до 18 листопада 10:30.

“Ми бачили заангажованість, суддя намагалася нас видалити (із зали судового засідання – ред.). Сама своєю поведінкою зірвала засідання, однак перенесла на найближчий час. Це свідчить про те, що в неї вже є готове рішення”, – Олег Симороз, громадський активіст, місцевий мешканець.

Представниця забудовника в суді говорити з нашим журналістом відмовилася.

На що перетворився та чим закінчився судовий процес можна побачити в сюжеті від kyiinfo.

Читайте також: На Микільській Слобідці тітушки та поліція побили громадян (відео)

На сьогоднішньому засіданні забудовник заявив про відвід колегії суддів. Судді саму заяву не задовільнили, проте взяли самовідвід.

“І ось вже є новини! Забудовник заявив про відвід колегії суддів. Через адміністративний тиск”, – пише на своїй сторінці у Facebook столична депутатка Аліна Михайлова.

Також сьогодні Київрада проголосувала за викуп земельної ділянки 0086 на Микільській Слобідці, 85 голосів “За”. Ця ділянка вже 15 років знаходиться під дією незаконних забудовників.

Читайте також: Депутат від ОПЗЖ Царенко ініціював зняття з порядку денного питання про викуп земельної ділянки на Микільській Слобідці

Фото та відео: kyiinfo

Слідкуйте за нами у телеграм