[:ru]Зарплаты судей достигнут 200 тысяч гривен в месяц[:ua]Зарплати суддів сягатимуть 200 тисяч гривень на місяць[:]

Таку суму буде отримувати, віднедавна, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного суду - Ганна Вронська.

[:ru]

Судья рассказала, что судейский оклад будет составлять 75 минимальных заработных плат. Сейчас она равна 3200 гривнам. Значительную в будущем сумму Вронская объяснила тем, что финансовое обеспечение судей – главная гарантия их независимости. Судебная реформа предусматривала повышение зарплаты работников Фемиды и теперь, по словам Вронской они могут не жаловаться на маленькую зарплату, а сконцентрироваться на работе.

Анна Вронская работала на должности юриста в нескольких рейтинговых компаниях с 1995 по 2013 годы. Несколько месяцев в 2016-м была в. о. министра экологии и природных ресурсов.

Напомним, 11 ноября присягу приняли 113 судей нового Верховного суда Украины. 25-ть новоизбранных сотрудников Фемиды получили отрицательные рекомендации Общественного Совета Доброчестия, но все равно заняли почетные посты в Верховном суде Украины.

[:ua]

Суддя розповіла, що суддівський оклад має складати 75 мінімальних розмірів заробітної плати, який зараз дорівнює 3200 гривень. Значну у майбутньому суму пані Вронська пояснила тим, що фінансове забезпечення суддів – головна гарантія їхньої незалежності. Судова реформа передбачала підвищення зарплати працівників Феміди і тепер, за словами Вронської, вони зможуть не нарікати на маленьку зарплатню та сконцентруватися на роботі.

Ганна Вронська працювала на посаді юриста у кількох рейтингових компаніях з 1995 до 2013 роки. Кілька місяців у 2016 вона працювала в. о. міністра екології та природних ресурсів.

Нагадаємо, 11 листопада присягу склали 113 суддів нового Верховного суду України. 25 осіб з новообраних працівників Феміди отримали негативний висновок від Громадської Ради Доброчесності, втім все одно зайняли поважні посади у Верховному суді України.

[:]