Запрошуємо до участі у благодійній ініціативі-перформансі в рамках Міжнародного мистецького проєкту “Strength in Unity” / “Сила в єдності”

Запрошуємо художників та майстрів декоративного розпису для участі у благодійній ініціативі-перформансі, який відбудеться в рамках Міжнародного мистецького проєкту "Strength in Unity" / "Сила в єдності"

Підписуйтесь на нас у telegram

Захід проводить команда UA.Heritage спільно з Національний музей українського народного декоративного мистецтва. За підтримки Школа кравецької майстерності та дизайну «Tailors School», Глобальний договір ООН в Україні, Інформаційне агентство Кий-Інфо, ТЦ GLOBUS, Святогірська міська військова адміністрація

Про це повідомляє Кий-інфо.

Мета проєкту – розписати відпрацьовані тубуси гранатометів, артилерійських гільз ЗСУ та створити арт-об’єкти для благодійного аукціону. Зібрані кошти будуть спрямовані на потреби Збройних Сил України, зокрема, підрозділ Сил спеціальних операцій “Азов Київ”.

ЧАС: 3 вересня 2022 року, о 14.00.
МІСЦЕ: Київ, Майдан Незалежності, 1 (ТРЦ «ГЛОБУС», 2 лінія, 1 поверх)

Першими відпрацьовані тубуси від РПГ підписали та передали бійці, які захистили Київ на стратегічно важливих позиціях. Гільзи від снарядів, відстріляні по рашистах, приаезені зі святогірського напрямку.

Умови:
Арт-об’єкти можуть бути розписані авторськими образами чи візерунками (розміри: Тубус – довжина 78 см., діаметр –15 см. Гільза – 40 см).
Фарбами забезпечують організатори.
Над одним об’єктом може працювати кілька майстрів і це стане синергією авторських задумів.

Мистецтво українських митців тримає культурний фронт. Важливий кожен ваш штрих. Приєднуйтесь!

✅ Побачити та придбати роботи можна на ВИСТАВЦІ проєкту: 3 – 14 вересня 2022 року у м.Київ