Замміністра МОЗ зустрівся з сім’ями загиблих в Косові та розповів про навчання для медиків

Після трагедії в лікарні на Івано-Франківщині, де сталася пожежа в реанімації, МОЗ ініціювало навчання для закладів охорони здоров’я щодо роботи з киснем. Також заступник міністра МОЗ Олександр Комаріда пообіцяв фінансову допомогу родичам загиблих.

Про це повідомляє Кий-інфо з посиланням на прес-центр Міністерства.

«Трагедія на Івано-Франківщині стала для всіх дуже дорогим уроком. Тепер ми мусимо бути впевнені, що такого не повториться, тому закликаю усіх медичних працівників долучатися до заходів, які буде проводити МОЗ та ДСНС, і постійно пам’ятати про правила протипожежної безпеки. Ми не можемо наражати на небезпеку людей, які приходять до нас за допомогою та лікуванням», – наголосив Олександр Комаріда.

Також Олександр Комаріда зустрівся із сім’ями загиблих під час пожежі. За словами заступника міністра, Уряд готовий допомогти подолати наслідки надзвичайної ситуації: «Від імені Уряду приношу співчуття близьким людям загиблих та запевняю у готовності допомогти фінансово і надати психологічну підтримку», — сказав він.

Нагадаємо, 28 грудня в лікарні міста Косів спалахнуло реанімаційне відділення. Пізніше виявилося, що причиною займання стала заупокійна свічка, яку поставив лікар після смерті хворого. Відділення ковідної реанімації було перенасичене киснем з кисневих концентраторів, тому від контакту з відкритим вогнем повітря миттєво спалахнуло.

Нині лікарня міста Косів працює у звичному режимі, окрім реанімаційного відділення, що постраждало внаслідок пожежі. Та важливо, що усіх, хто потребує медичної допомоги у Косові, також приймають медзаклади Коломиї та Верховини.

Підписуйтесь на нас у Telegram.