ЗАМІСТЬ СОБАКИ ПРОДАВ ГРАНАТОМЕТ

НА ЖИТОМИРЩИНІ ЧОЛОВІК ПРОДАВ ПРОТИТАНКОВИЙ ГРАНАТОМЕТ, ЩОБ СПЛАТИТИ БОРГИ ЗА КОМУНАЛКУ

Невдалий жарт щодо продажу собаки заради сплати комунальних платежів перетворюється в реальність, щоправда замість собаки вже небезпечна зброя.

40-річного житель Бердичева Житомирської області в незаконний спосіб продав реактивну протитанкову гранату, щоб за вилучені кошти сплатити борги за комунальні послуги.

Так, у листопаді минулого року житель Бердичева Житомирської області неофіційно працював на металобазі, де випадково знайшов протитанковий гранатомет РПГ-26 “Аглень” і мисливські патрони.

Маючи досвід військової служби, він зрозумів, що наявність спускового гачка вказує на боєприпас. Тоді чоловік вирішив не відносити гранату в поліцію, а заховати і продати.

У себе зберігати боєприпас він не наважувався через маленьких племінників. Вирішив заховати у сусіда і почав шукати покупця. І знайшов: правоохоронця, який провів оперативну закупівлю. Уже в суді чоловік зізнався, що у нього відключили газ за несплату і він змушений був продати гранату, щоб розрахуватися з боргами.

Під час проведення експертизи бойовий снаряд виявився придатним до використання – граната пробила броню танка! Суд визнав цей злочин тяжким і суспільно небезпечним і врахував, що обвинувачений вже був судимий за зберігання і збут наркотиків. Але через щире каяття суддя дав всього 3 роки в’язниці і постановив стягнути на користь держави 5 тис. 024 грн. 32 коп. витрат на залучення експертів.

Джерело: Інформатор