Замглави Полтавської райради від “ОПЗЖ” в 2019 році вкрала телефон

Каріна Дячун у липні 2019 року в магазині «Та-Da» непомітно взяла смартфон, вимкнула його та принесла додому. Після увімкнення телефону їй зателефонував знайомий поліцейський і сказав, що викрадену річ потрібно повернути. Після визнання своєї вини під час судового засідання Каріна Дячун отримала штраф у сумі 850 грн. У 2020 році її обрано заступником голови Полтавської райради від «ОПЗЖ»

26 лютого 2020 року відбулося засідання Ленінського райсуду Полтави (під головуванням судді Ірини Чистик), де розглянули матеріали справи уродженки с. Діброва Котелевського району Каріни Дячун. Її обвинуватили у порушенні ст. 185 ч. 1 КК України (Крадіжка).

У матеріалах судової справи йдеться про те, що 7 липня 2019 року, близько 11:39, обвинувачена, перебуваючи в магазині «Та-Da», що розташований на проспекті Миру, 30а, викрала мобільний iPhone 6 Plus вартістю 4100 грн.

Обвинувачена у судовому засіданні повністю визнала себе винуватою у крадіжці і сказала, що в той день вона зайшла в магазин, на одній з полиць побачила мобільний телефон, вимкнула його та непомітно взяла собі. Через деякий час вона увімкнула телефон, але їй через деякий час зателефонував знайомий з поліції та сказав, що якщо телефон в неї, то його потрібно повернути. Мобільний телефон вона повернула добровільно. У вчиненому розкаялась, найменування та вартість викраденого не оспорювала.

Суд визнав її винною у порушенні ч. 1 ст. 185 КК України та призначив їй покарання у виді штрафу — 850 грн. Також обвинувачена компенсувала витрати на експертів — 628 грн.