Закон про олігархів не спрямований проти когось конкретного, – Єрмак

У контексті переговорного процесу щодо Донбасу керівник Офісу Президента й посли країн G7 та ЄС обмінялися думками стосовно порядку денного роботи Тристоронньої контактної групи та ініціатив України на цьому майданчику.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак провів зустріч з послами країн «Великої сімки» (G7) та Європейського Союзу в Україні, під час якої сторони обговорили безпекову ситуацію біля кордонів України, мирний процес щодо Донбасу, закон про деолігархізацію. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на офіційне інтернет-представництво глави держави.

Єрмак розповів про внутрішньополітичні процеси в нашій державі. Він наголосив, що є зовнішні та внутрішні сили, які зацікавлені в дестабілізації ситуації. Керівник Офісу глави держави зазначив, що також є спротив реформам з боку старої системи.

«Хочу зауважити, що цей закон (закон про обмеження впливу олігархів. – ред.) не спрямований проти будь-якого прізвища. Його мета – виключити можливості для олігархічного бізнесу впливати на політичні процеси, «купувати» політиків і маніпулювати медіа. При цьому ніхто ні в кого нічого не забиратиме й не порушуватиме нічиї права», – сказав він.

Читайте нас у telegram