ЗАГИБЛІ МОРПІХИ ЖУРАВЕЛЬ І КРАСНОГРУДЬ НЕ МАЛИ БОЙОВОГО ЗАВДАННЯ – ХОМЧАК

Військові самовільно пішли у розвідку

Морпіхи зі складу 35 оБрМП ВМС ЗСУ Ярослав Журавель та Дмитро Красногрудь підірвалися на мінах у «сірій зоні» не маючи наказу на виконання бойового завдання, про це заявив в інтерв’ю «Обозреватель» Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак.

«Була заборона на те, щоб ходити в «сіру зону». Взагалі виходити за свої позиції й лізти туди, де за шість із половиною років усе нашпиговано мінами, де все прострілюється. Цю заборону порушили Красногрудь, Журавель і ще два матроси, які стояли на спостережному посту», – сказав Руслан Хомчак.

«І ось вони пішли імовірно в розвідку, хоча їм ніхто не давав ніяких розпоряджень. Вони порушили всі накази, які були. Якщо ви хотіли почути, що сталося, – тоді я прямо це говорю», – додав генерал-полковник.

Нагадаємо, що 13 липня 2020 року у “сірій зоні” під Зайцевим, що поруч з окупованою Горлівкою на Донеччині, під час виконання бойового завдання загинув командир розвідувального взводу зі складу 35 обрмп ВМС ЗСУ лейтенант Дмитро Красногрудь та сержант Ярослав Журавель – унаслідок підриву на вибуховому пристрої. 

Хомчак не пояснив чому не була реалізована операція по евакуації поранених.