Заборгованість українським військовим становить понад 1,4 мільярда гривень

Міністерство оборони України заборгувало військовослужбовцям оплату обов'язкових виплат та грошової допомоги на оздоровлення.

Заборгованість Міністерства оборони з обов’язкових виплат військовослужбовцям Збройних сил України становить 1 млрд 465,8 млн гривень. Про це інформує Офіс омбудсмена.

“На поточний момент заборгованість Міністерства оборони України з обов’язкових виплат військовослужбовцям становить 1 млрд 465,8 млн гривень. Зокрема, 1 млрд 271 млн гривень – це заборгованість з виплат грошової допомоги на оздоровлення”, – йдеться у повідомленні.

Також, за інформацією Офісу, було припинене фінансування «бойових виплат» військовослужбовцям, які виконують завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Омбудсманом надіслано запит на адресу Першого віце-прем’єра-Міністра економіки України Олексія Любченка, який є головою Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), щодо необхідності розгляду з залученням відповідальних осіб МОУ на черговому засіданні вказаної Міжвідомчої робочої групи ситуації навколо заборгованості, що утворилася перед військовослужбовцями ЗбСУ, з вивченням результатів діяльності Міністерства оборони України та шляхів розв’язання зазначеної проблеми.

Ситуація з додержанням прав військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей перебуває на особистому контролі Уповноваженого.

Фото з Інтернету

Підписуйтесь на наш канал telegram