За вбивства активістів Майдану Волков сидітиме 10 місяців у в’язниці

Олександра Волкова визнали винними у катуванні, викраденні та протидії мирним зібранням. (Ст. 340, ч. 3 ст.27 і ч. 3 ст. 146, 127).

Сьогодні Бориспільський міськрайонний суд засудив до 9 років позбавлення волі Олександра Волкова обвинуваченого викраденні та вбивстві Юрія Вербицького під час подій Майдану.

Його визнали винними у катуванні, викраденні та протидії мирним зібранням. (Ст. 340, ч. 3 ст.27 і ч. 3 ст. 146, 127). Прокуратура висувала також звинувачення у вбивстві й створенні організованого злочинного угруповання, але це суд не підтримав, йдеться в повідомленні у соцмережі Facebook Ігоря Луценка.

За його словам, це рішення першої інстанції, і вступить в силу не раніше, ніж відбудеться розгляд у апеляії. На жаль, за “законом Савченко”один день попереднього ув’язнення зараховується за два дні позбавлення волі при обчисленні судом строку покарання, про що нагадала одна зі столичних прокурорів Юлія Малашич.

Читайте також: Важливо, щоб беркутівці визнали, що вони свідомо виконували злочин, – Володимир Дудок – потерпілий у справах Майдану

Луценко нагадав, що у цій справі в СІЗО нині ще 3 людини, крім них, під судом один очно, інших два – заочно. Більшість викрадачів, а особливо з організаторів і спонсорів цього злочину, зараз ховає у себе Росія.

Раніше “Кий-Інфо” повідомляло, що слідство у справах Майдану шукає свідків.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform