За побиття журналістів судитимуть трьох осіб

Сутички у Дніпрі з побиттям журналістів – судитимуть трьох осіб, - повідомляє Офіс Генпрокурора


За процесуального керівництва Центральної окружної прокуратури міста Дніпра до суду направлено обвинувальний акт відносно трьох осіб за умисне заподіяння журналістам легких тілесних ушкоджень та перешкоджання їх законній професійній діяльності.

За даними слідства, у липні 2021 року на проспекті Пушкіна у місті Дніпрі під час демонтажу спеціальних конструкцій зовнішньої реклами між працівниками КП «Муніципальна варта» Дніпровської міськради та журналістами, які проводили відеозйомку цих робіт, виник конфлікт.

В ході сутичок троє працівників комунального підприємства висловлювались нецензурною лайкою на адресу журналістки та оператора з вимогою припинити зйомку. Після цього вони нанесли оператору не менше десяти ударів, спричинивши легкі тілесні ушкодження, та розбили відеокамеру.

Нагадаємо, 2 липня під час виконання своїх професійних обов’язків був жорстоко побитий працівник телеканалу Д1. Журналіст-оператор Сергій Файзулін знімав процес демонтажу рекламних конструкцій на проспекті Пушкіна у Дніпрі. Постраждали також журналісти телеканалу ОТВ, інформаційного бюро “Репортер”. На них напали працівники “Муніципальної варти”, застосувавши грубу фізичну силу.