За крадіжку газу “Полтавагаз” від’єднав Свято-Троїцький храм

На думку газової компанії - релігійна громада краде газ, адже газовий котел є потужнішим за лічильник, який не враховує усі об’єми спожитого газу. Щоправда релігійна громада вважає, що їх від’єднали від газу помилково.

Про це повідомляє видання «Полтавщина» з коментарем в.о. голови правління «Полтавагаз» Олександра Чухрая:

– У них є незареєстрована кількість газовикористовуючого обладнання, проектно-технічна документація яких не відповідає як по їх кількості, так і по потужності. Один із них, «сотий», споживає газу більше, ніж враховує лічильник. Тобто, лічильник працює на максимумі, але не враховує реальні об’єми споживання газу. По суті – це крадіжка газу. Ми опломбували самовільне обладнання і готові до діалогу. Але поки з нами ніхто з цієї релігійної громади не контактує.

Підписуйтесь на наш канал в телеграм https://t.me/kyiinform

9 лютого АТ «Полтавагаз» проводило технічне обслуговування газового обладнання Хрестовоздвиженського монастиря, що на Червоному Шляху. Газовики виявили кілька недоліків і дали час керівниці жіночого монастиря, щоб їх усунути, – повідомляє видання.

Окрім цього газовики виявили, що на території монастиря діє Свято-Троїцький храм, який має самовільно замінене газове обладнання, без внесення відомостей про це в проектно-технічну документацію.