З українським COVID-сертифікатом можна буде відвідати понад 80 країн, – МОЗ

Вакциновані громадяни України матимуть можливість відвідувати більше країн без ПЛР-тестів та самоізоляції в країнах прибуття, якщо це дозволяє епідемічна ситуація.

Україна приєднається до Глобальної мережі COVID-сертифікатів. Український COVID-сертифікат прийматимуть у понад 80 країнах світу. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на брифінг на якому про це розповіла заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.

“Незабаром з українським COVID-сертифікатом можна буде відвідати понад 80 країн світу. Україна готується приєднатися до глобальної мережі ковід-сертифікатів, що здатна охопити всі країни світу. Учасники мережі будуть визнавати цифрові документи один одного і не вимагатимуть додаткових COVID-документів при перетині кордону”, – сказала Карчевич.

Наразі така можливість для українців, як зазначила Карчевич, є у 52 країнах світу, які визнають українські COVID-сертифікати у “Дії”.

Вона нагадала, що нещодавно влада Сингапуру дозволила в’їзд в країну громадянам України з COVID-сертифікатами. Очікується, що українські ковід-сертифікати визнає і Таїланд.

Читайте нас у telegram