З проросійського телеканалу НАШ видалено всі відео

Про це повідомляє громадський активіст Сергій Стерненко

Ютуб видалив усі відео пропагандистів з каналу проросійського Мураєва НАШ. Раніше у каналу виникли проблеми через систематичне порушення авторського права, – написав Стерненко.

Нагадаємо, з 13 листопада ютуб-канал телеканалу «Наш» частково заблокований через скарги української юридичної компанії Law Net на порушення авторських прав. Хоча на каналі триває пряма трансляція, останнє опубліковане відео датоване восьмим листопада.

На фейсбук-сторінці каналу «Наш» 13 листопада з’явилось повідомлення про створення резервного ютуб-каналу «у зв’язку з численними атаками на канал та намаганнями заблокувати його роботу». Новостворений ютуб-канал, де публікують відеоконтент каналу «Наш», має понад 10 тисяч підписників.

Компанія Law Net повідомила, що причиною скарги на ютуб-канал «Наш» стало нібито порушення авторських прав «Укркінохроніки», студії «Укртелефільм» та режисера Андрія Приймаченка. «Ютуб-канал телеканалу “Наш” було заблоковано за порушення авторських прав “Укркінохроніки”, “Укртелефільму” та Андрія Приймаченка», — йдеться в дописі.

Читайте нас у telegram!