З першого липня в Україні вже зареєстровано 1411 земельних угод

Подали заяви для отримання доступу до Державного земельного кадастру 3947 нотаріусів.

Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомляє, що станом на сьогодні укладено 1411 угод у рамках чинного ринку землі.

Подали заяви для отримання доступу до Державного земельного кадастру 3947 нотаріусів. Всього заяв – 4415, із них погоджено 3891, у черзі на розгляд – 8, відмову отримали 516. Нотаріуси з Державним земельним кадастром працюють у штатному режимі, йдеться у заяві на сайті Мінагрополітики.

Довідково: 1 липня Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко офіційно оголосив старт ринку землі. До 2024 року купувати сільськогосподарську землю можуть тільки фізособи-громадяни України з обмеженням в 100 гектарів. Закон про ринок землі забороняє купувати землю іноземцям. Питання продажу землі особам без українського громадянства та іноземцям вирішуватиметься тільки на загальнонаціональному референдумі.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, на Чернігівщині аграрії будують поливну систему з Десни без дозвільних документів, а на Прикарпатті викрили земельні оборудки на 100 мільйонів гривень.