З 1 вересня 2021 року Україна не пропускатиме автомобілі з придністровськими номерами

Після 1 вересня Україна дозволить в’їзд автомобілів з Придністров’я лише з нейтральними номерними знаками та стікером «MD».

Про це домовилися під час робочої зустрічі 22 лютого в.о. прем’єр-міністра та міністр закордонних справ і європейської інтеграції Республіки Молдова Ауреліу Чока і Посол України в Республіці Молдова Марк Шевченко, повідомляється на Фейсбук сторінці Посольства України у Молдові.

Як зазначається у повідомлені, Посол України офіційно поінформував молдовську сторону про рішення Уряду України підтримати позицію молдовської сторони щодо допуску з 1 вересня 2021 року до участі у міжнародному дорожньому русі виключно тих транспортних засобів з Придністровського регіону Республіки Молдова, які матимуть реєстраційні номерні знаки узгодженого зразка та стікер «MD», разом з іншими транспортними засобами, зареєстрованими відповідно до законодавства Республіки Молдова.

Марко Шевченко та Ауреліу Чокой також обговорили низку актуальних проблем, вирішення яких сприятиме подальшому розвитку українсько-молдовської взаємодії.