З 1 квітня на Київщині діятиме заборона на вилов риби у нерестовищах

Нерест - це головний та найважливіший період у риби. Від того, наскільки успішно та вдало він пройде - залежать майбутні запаси водних біоресурсів.

Заборона рибоохоронного патруля проводиться з метою забезпечення охорони та збереження у належному стані середовища існування, шляхів міграції та місць природного відтворення у рибогосподарських водних об’єктах.

Вето на вилов рибо почне діяти у всіх водосховищах і озерах з затоками, протоками, включаючи зону підтоплення – з 1 квітня по 9 червня, у всіх річках та їх кореневих водах – з 1 квітня по 20 травня, повідомляє пресслужба КРП.

У цей період забороняється використання човнів у визначених місцях нересту, промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення змагань зі спортивного рибальства, а також днопоглиблювальних, вибухових та інших робіт, добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту водних біоресурсів.

Однак без риби любителів не залишать, буде дозволено любительське рибальство до 3 кг риби на одну особу однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у місцях, визначених у переліку та на інших водоймах в адміністративних межах населених пунктів.

З картою нерестовищ та з переліком місць, визначених для любительського та спортивного рибальства у період весняно-літньої заборони можна ознайомитись за посиланням.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform