ЮЛІЮ КУЗЬМЕНКО АТАКУЮТЬ ІНФОРМАЦІЙНИМИ “ВКИДАМИ”

На волонтерку Юлію Кузьменку, яка нині знаходиться під арештом за підозрою у справі Віталія Шеремета, розпочались фальшиві інформаційні вкиди.

На волонтерку Юлію Кузьменку, яка нині знаходиться під арештом за підозрою у справі Павла Шеремета, розпочались фальшиві інформаційні вкиди.

Повідомляє Інформаційне агентство “Кий-інфо”

“Вкидом” вважаємо беззмістовні статті, що почали публікуватись на ніким невідомих ресурсах. Для важливості та серйозності в статтях іноді є точна інформація: нерухоме та рухоме майно, що легко взяти із витягів на сайті Мінюсту, абзаци нібито із судових рішень без жодних посилань на них тощо.

Хоча насправді “вкиди” – це джинса, те, за що беруть гроші редакції і журналісти від виконання замовлення, щоб очорнити людину та вплинути на її репутацію, якщо немає фактів – придумати або додумати. От наприклад як тут.

Статтю уважно можна прочитати та проаналізувати за 10 хвилин. Тож поглянемо на очевидний вкид: маніпулятивний заголовок натягнутий “за вуха”, адже далі в самому матеріалі йдеться, що майно куплене до війни, тобто до 2014 року.

На фото VOLKSWAGEN SCIROCCO куплений в 2013 році, однак, як каже видання, чомусь слідство вважає, що він куплений за волонтерські гроші. Далі ми бачимо на фото біля будинку Кузьменко Тoyota Land Cruiser Prado, хоча вкид нічого не говорить, що це за авто та звідки воно взялось.

Далі “розбиття псевдоволонтерки”, мовляв вона не звітує про витрати зібраних коштів. Скріншот зроблений 5 квітня 2017 року, але чомусь не помічають, що попердній пост – це якраз фінансовий звіт. Так, звіт не за генератори, однак фінзвітів в Кузьменко за квітень досить багато, наведемо наприклад кілька:


І, о Боже!!! Ми бачимо у вкидові, що Кузьменко досі збирає кошти! Та не може бути! Це ж відкриття століття!

Безумовно, ми не будемо виправдовувати будь-кого, однак, зазвичай мета такого очорнення людини – це посіяти сумнів серед населення. Хто може бути зацікавлений? Зазвичай це слідство і правоохоронні органи.

Дякуємо їм за “активність”, значить вчепитись до Кузьменко не вдається… поки що.