Юлія Кузьменко, яку підозрюють у справі вбивства Шеремета, вийшла на роботу

Друзі! Сьогодні сталася подія, яку ми всі так важко виборювали на судах по «справі Шеремета» для дитячого лікаря Юлії Кузьменко - нарешті Юлія почала важкий шлях повернення до своєї професійної діяльності!, - повідомляється на сторінці Free Dr Kuzmenko

Протягом 17 років свого життя Юлія Кузьменко безперервно рятувала серця маленьких українців, але в грудні 2019 року її медичну практику було перервано абсолютно абсурдним та безпідставним звинуваченням у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета.

З того часу, всі ці довгі 20 місяців, перебуваючи спочатку за ґратами, а потім на цілодобовому домашньому арешті, Юлія прагнула якнайшвидше повернутися до справи свого життя – рятувати життя маленьким пацієнтам з вадою серця, тож вона невпинно підтримувала навички дрібної моторики рук малюванням картин.

Нагадаємо: З Юлії Кузьменко зняли браслет і відпустили під нічний домашній арешт


Сьогодні нарешті настав той день, коли Юлія Кузьменко змогла приїхати до своєї роботи і зайти в свою ангіоопераційну, де виконують найтонші малоіназивні втручання в дитячі серця заради їх порятунку. Поки що не в статусі оперуючого хірурга, але ми впевнені – це станеться зовсім незабаром! Найближчим часом будуть вирішені всі юридичні моменти і лікар зможе робити те, для чого він існує – лікувати.

Відсьогодні на Юлію чекає адаптація до робочого процесу, відновлення практичних навичок та, звичайно ж, зустріч та найтепліші обійми з рідним колективом Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, який увесь цей час підтримував та чекав на неї!