Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн запропонувала низку нових санкцій проти Росії після того, що Захід та ООН назвали «фіктивними».
Підписуйтесь на нас у telegram
Фон дер Ляйєн запропонувала восьмий пакет проти РФ 28 вересня, заявивши, що він розроблений, щоб «змусити Кремль заплатити» за ескалацію конфлікту в Україні.
Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Радіо Свободи.
«Ми не приймаємо ні фіктивних «референдумів», ні якоїсь анексії України, і ми сповнені рішучості змусити Кремль заплатити ціну за цю подальшу ескалацію», – заявила вона журналістам у Брюсселі.
Пропонований восьмий пакет санкцій включає подальші заборони на імпорт російської продукції, додаткові заборони на експорт технологій, що використовуються військовими, таких як авіаційна техніка, електронні компоненти та певні хімічні речовини.