Єврокомісар Сінкевічюс прибув до України для обговорення “Зеленої угоди” ЄС

У 2020 році в Україні розпочалися внутрішні дискусії з бізнес-колами щодо Європейського зеленого курсу.

Єврокомісар із питань довкілля, океанів та рибальства Віргініюс Сінкевічюс прибув до України, щоб обговорити “зелений переход країни”. Про це він пише у своєму Твіттері.

«EU Green Deal прибуває до Києва сьогодні! Я в Україні, щоб обговорити, як ми можемо працювати разом заради нашого довкілля та зеленого переходу країни!», – зазначає Сінкевічюс.

Єврокомісар зауважив, що чекає на важливі двосторонні обміни, які відбуватимуться сьогодні і завтра.

https://twitter.com/VSinkevicius/status/1438409544179273730

У травні Європейська комісія ухвалила докладний план дій у межах «Зеленої угоди» Євросоюзу, який визначає конкретні цілі та терміни щодо скорочення забруднення довкілля, з кінцевою метою досягнення Європою кліматично-нейтрального статусу до 2050 року.

European Green Deal (Європейський зелений курс) є дорожньою картою заходів, які перетворять Євросоюз на ефективну, стійку та конкурентоспроможну економіку, визначать засоби перетворення Європи на перший у світі кліматично нейтральний континент до 2050 року, стимулюючи розвиток економіки, покращення здоров’я та якості життя людей, а також трансформують кліматичні та екологічні виклики на можливості у всіх сферах та політиках ЄС, гарантуючи справедливий та інклюзивний характер зеленого переходу.

Підписуйтесь на наш канал telegram