Єпископ УПЦ МП, якого СБУ застала з неповнолітнім хлопцем, судитиметься із ЗМІ

15 грудня на пресконференції у Києво-Печерській Лаврі, єпископ Івано-Франківський і Коломийський УПЦ МП Микита, якого застали з неповнолітнім хлопцем заявив, що подав до суду на «Лівий берег» через поширення інформації.

Підписуйтесь на нас у telegram

За словами єпископа Микити, у день, коли відбувся інцидент, о 7:02 він почув гучний незрозумілий звук. Далі він вибіг подивитися, що сталося, але не встиг, бо почув, як хтось прикладом вибиває скло. У цей час вибіг також і юнак, відносно якого вчинили наклеп антицерковні ЗМІ.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на пресконференцію.

«Нас змусили тримати руки над головою, і далі почалося… Я почув, як представники СБУ фотографували на телефон. Коли я запитав, хто дав вам право мене фотографувати, мені сказали, що ніхто не фотографує», – розповів архієрей.

Пізніше на основі знімків СБУ був створений фейк щодо єпископа Микити та неповнолітнього юнака. Даний фейк опублікували спершу на сайті «Лівий берег», звідки його підхопили низка ЗМІ.

Разом з тим, слід зазначити, що наразі невідомо звідки деякі неопубліковані пресслужбою СБУ фото з обшуків з’явилися у журналістів.

Також архієрей зауважив, що ні йому, ні батькам хлопця, ні митрополиту Мелетію жодних юридичних документів (підозр), які б свідчили про злочинні дії щодо неповнолітнього юнака, не вручали.

«Минулої суботи мій адвокат звернувся до суду з позовом на «Лівий берег», – повідомив архієрей.