[:ru]Япония упрощает визовые требования для граждан Украины[:ua]Японія спрощує візові вимоги для громадян України[:]

Строк їхньої дії збільшиться, і з’являться багаторазові візи. Зміни набудуть чинності з 1 січня 2018 року.

[:ru]

Об улучшении визового режима для украинцев, говорится пресс-релизе на сайте посольства Японии.

Теперь граждане Украины, которые имеют обычный загранпаспорт, смогут делать визу на пять лет. Раньше этот срок ограничивался тремя годами. В дополнение к существующим одноразовым, появятся многократные визы сроком на три года и возможностью находиться в Японии не более 30 дней. Теперь если заявитель самостоятельно оплачивает поездку, ему не нужно будет представлять документы от поручителя, как это было раньше.

Более подробную информацию в посольстве обещали сообщить позже. Напомним, 9 ноября Министр иностранных дел Японии Кадзуюки Накане посетил Киев по случаю года Японии в Украине.

По инициативе Президента Украины годом Японии был объявлен 2017: он должен был сблизить украинский и японский народы и способствовать развитию культур.

[:ua]

Про покращення візового режиму для українців, йдеться у прес-релізі на сайті посольства Японії.

Тепер громадяни України, що володіють звичайним закордонним паспортом, матимуть можливість робити візу на п’ять років. Раніше цей термін обмежувався трьома роками. У доповнення до існуючих одноразових, з’являться багаторазові візи строком на три роки і можливістю перебувати у Японії не більше 30 днів. Також якщо заявник самостійно оплачує поїздку, йому не потрібно буде надавати документи від гаранта, як це було раніше.

Більш детальну інформацію у посольстві обіцяли повідомити згодом. Нагадаємо, 9 листопада Міністр закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане відвідав Київ з нагоди року Японії в Україні.

За ініціативою Президента України роком Японії був оголошений 2017: він мав зблизити український та японський народи і сприяти розвитку культур.

[:]