ЯКІ СИМПТОМИ КОРОНАВІРУСУ?

Українці часто цікавляться симптомами коронавірусу. В першу чергу всі повинні знати, що вакцина проти Covid-19 - це фейк, ви її ніде не купите бо вона не винайдена.

Українці часто цікавляться симптомами коронавірусу. В першу чергу всі повинні знати, що вакцина проти Covid-19 – це фейк, ви її ніде не купите бо вона не винайдена.

Будь ласка, не займайтеся самодіагностикою та самолікуванням. Консультуйтеся із вашим сімейним лікарем!

Симптоми коронавірусу: кашель, біль у горлі, риніт, лихоманка, утруднене дихання. Сухий кашель, чхання, біль “у грудях”. Проте, діагноз може встановити тільки лікар після проведення відповідної діагностики та тестування.

Як захиститися від інфікування:
🔸уникайте близького контакту з тими, хто має гарячку або кашель;
🔸не торкайтеся обличчя немитими руками;
🔸часто мийте руки з милом чи обробляйте дезінфекційними засобами;
🔸ретельно готуйте їжу, зокрема м’ясо і яйця;
🔸уникайте незахищеного контакту з дикими та свійськими тваринами.

Як запобігти поширенню інфекції:
🔹якщо відчуваєте симптоми респіраторного захворювання, обмежте контакти з іншими людьми і використовуйте захисну маску для обличчя (її слід регулярно заміняти/знезаражувати);
🔹якщо ви відвідували країни, де зафіксовано випадки захврювання, і протягом 2-х тижнів після цього у вас виникли симптоми респіраторного захворювання, негайно зверніться по медичну допомогу;
🔹під час кашлю та чхання прикрийте рот і ніс зігнутим ліктем чи одноразовою серветкою, після чого викиньте серветку та вимийте руки;
🔹необхідно дезінфікувати поверхні, яких торкалася інфікована людина.

Фейки в мережі:

Ні, у світі немає розробленої вакцини від коронавірусу.
Ні, алкоголь не лікує від коронавірусу і не укріплює імунітет.
Ні, маски не допомагають захиститися від коронавірусу.
Ні, цибуля, часник, кмін чи тмін не допомагають і не лікують коронавірус. Загалом усі народні методи лікування у випадку з коронавірусом – це лише байки для заспокоєння нервів (в кращому разі).
Ні, у світі немає зареєстрованих випадків передачі коронавірусу через банани та інші фрукти. Вірус передається від людини до людини.