ЯКІ ШТРАФИ ЗА НЕЗАКОННЕ ПОЛЮВАННЯ?

Державна екологічна інспекція у Волинській області сьогодні повідомила, що волинянин заплатив 8 тисяч збитків за незаконно застреленого зайця.

Наразі триває сезон полювання, однак порушуючи правила цього дозвілля можна отримати неабиякий штраф.

У Ковельському районі на території мисливського угіддя чоловік незаконно застрелив зайця. Працівники Державної екологічної інспекції у Волинській області притягнули його до відповідальності. На нього склали протокол за статтею 85 КУпАП.

Крім того, він сплатив 8 тисяч збитків, відповідно такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих за порушення законодавства у галузі мисливського господарства, завданих мисливському господарству. Матеріали справи Інспекції надійшли від правоохоронних органів, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: в липні 2017 року різко зросли штрафи за незаконне полювання.

Наприклад, браконьєрові необхідно буде компенсувати за незаконне добування або знищення оленя європейського – 60 тис. грн (було 15 тис. грн), лані – 40 тис. грн (було 10 тис. грн), козулі і муфлона – 32 тис. грн (було 8 тис. грн).

Також збільшені суми відшкодування за незаконне добування або знищення хутрових і птахів. Зокрема, бобра – 10 тис. грн (було 2600 грн) зайця-русака – 8 тис. грн (було 500 грн); бабака, куниці – 6 тис. грн (було 1500); лебедя – 4 тис. грн (було 1 тис. грн), галагаза, гусей, кекликів, куріпок сірих, фазанів – 2 тис. грн (було 500 грн).

З 3 лютого 2017 року на 25 років введено заборону полювання на лося.