ЯКІ ПЕРШІ РІШЕННЯ БАЙДЕНА?

Джо Байден підписав свої перші 15 президентських указів, частина яких скасовує рішення Дональда Трампа. Він ініціював повернення США до Паризької кліматичної угоди і зупинив вихід країни з ВООЗ.

Новий президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден у середу, 20 січня, відразу після своєї інавгурації підписав 15 указів і дві директиви.

Зокрема, він ініціював повернення США до Паризької кліматичної угоди. Згідно з умовами, країна офіційно долучиться до цієї угоди через 30 днів.

Також новий президент США доручив уряду зупинити процес виходу Сполучених Штатів з Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), розпочатий адміністрацією Дональда Трампа.

Крім того, Байден скасував заборону в’їжджати до США громадянам низки країн, переважна більшість населення яких – мусульмани. Ще він припинив дію надзвичайної ситуації, яку Трамп оголосив на кордоні з Мексикою у 2018 році, щоб перенаправити мільярди доларів з міністерства оборони на будівництво стіни. Також буде призупинено будівництво самої стіни.

Додатково Байден запровадив носіння захисних масок та дотримання дистанції у всіх федеральних будівлях, на всіх федеральних територіях і всіма федеральними службовцями. У соцмережі Twitter він наголосив, що носіння масок є “патріотичним актом”, який може врятувати численні життя.